Tran z olejem wiesiołkowym GAL – cena, opinie, skład

Tran z olejem wiesiołkowym firmy GAL to rozwiązanie, które niezwykle często rekomendowane jest przez lekarzy i farmaceutów. Nie ma w tym nic, co mogłoby dziwić – dobroczynne działanie tranu znane jest od wielu, wielu lat. Czy jest to metoda skuteczna również w leczeniu cholesterolu? Czy tran z olejem wiesiołkowym zaleca się stosować?

Tran z olejem wiesiołkowym GAL – skład produktu
W jednej kapsułce tranu firmy GAL znajdziemy: olej z wątroby dorsza (175,00mg), zimnotłoczony olej z nasion wiesiołka (172,5mg) oraz substancje uzupełniające: żelatynę (otoczka kapsułki), glicerol (substancja wiążąca) oraz octan DL-afla-tokoferylu (2,5mg).

Tran z olejem wiesiołkowym GAL – działanie
Preparat ten jest przeznaczony dla osób, których celem jest uzupełnienie diety w następujące substancje: kwasy nienasycone Omega-3 i Omega-6, witaminy A, D, E, kwasy EPA, DHA, GLA.

Produkt ten wykazuje wiele właściwości pro-zdrowotnych. W szczególności stanowi wsparcie dla całego układu krążeniowo-naczyniowego. Jego stosowanie zalecane jest w leczeniu zmian miażdżycowych oraz w celu obniżenia poziomu cholesterolu LDL.

Tran z olejem wiesiołkowym GAL – przeciwwskazania
Tran GAL to produkt w pełni naturalny, który może być stosowany przez dosłownie każdego. Należy mieć jednak na uwadze, że nie należy przekraczać zalecanej dawki (2 razy dziennie po 2 kapsułki).

Tran z olejem wiesiołkowym GAL – cena produktu
60 kapsułek tranu 350 mg zakupimy już za 9-10 złotych. Opakowanie przy zalecanym stosowaniu wystarczy na około dwa tygodnie.

Tran z olejem wiesiołkowym – opinie

Tomasz Połterek, Legnica
Poszukiwałem suplementu, który spełni kilka założeń: a) będzie skuteczny; b) będzie niedrogi; c) będzie działać kompleksowo. W ten oto sposób trafiłem na tran firmy GLA. W mojej ocenie – to doskonałe rozwiązanie profilaktyczne dla osób, które mają tendencję do niezdrowego trybu życia. Mi zalecono zastosowanie preparatu po zdiagnozowaniu podwyższonego cholesterolu. Na szczęście, po 2,5 miesiąca stosowania tranu – problem ustał.

Monika Jędruś, Kołobrzeg
Stosowanie tranu z olejem wiesiołkowym (firma GAL) zostało mi zalecone po wykryciu zmian miażdżycowych. Obok diety antycholesterolowej – miałam również zażywać ten suplement diety. Jak się okazało – całkiem słusznie. Produkt bowiem okazał się naprawdę bardzo skutecznym rozwiązaniem. Suplementacja trwała dwa miesiące, po czym zdiagnozowano znaczne obniżenie cholesterolu LDL. Dzisiaj stosuję środek profilaktycznie.

Kacper Jedynak, Wrocław
Od dziecka pamiętam jak babcia kazała mi pić tran. Ten ohydny zapach kojarzę do dziś… Gdybym tylko posłuchał swojej babulki, to dziś nie miałbym takich problemów. Rok temu zdiagnozowano u mnie zmiany miażdżycowego. Na szczęście, z pomocą przybył mi – nielubiany tran. Postawiłem na rozwiązanie firmy Gal, a konkretniej kompozycję oleju z wątroby dorsza i oleju z nasion wiesiołka. Efekty? Dzisiaj poziom cholesterolu obniżony jest o kilkadziesiąt procent, a moje żyły… czyste jak łza. SERDECZNIE POLECAM!1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *