Opinie o Acai Berry. Czy faktycznie odchudzają?

Acai Berry to suplement diety, który wykorzystywany jest głównie w celu odchudzenia sylwetki. Ten niezwykle popularny środek pochodzi z Ameryki Południowej, gdzie jego pro-zdrowotne właściwości znane są niemal od dwustu lat.

Acai Berry – czy działa?

Produkty zawierające ekstrakty z jagody Acai były przedmiotem wielu niezależnych badań, które potwierdziły efektywność tego składnika. Nie ma zatem najmniejszych wątpliwości co do tego, czy preparaty Acai Berry działają.

Nadesłane opinie o Acai Berry naszych czytelników

Poniżej prezentujemy nadesłane opinie naszych czytelników. Jeśli i Ty pragniesz podzielić się swoją historią – napisz do nas, a my opublikujemy Twoją opinię na temat tego preparatu.

Marzena (26 lat), Bydgoszcz

Stosowałam Acai Berry Extreme, czyli produkt z najwyższą dostępną dawką Acai Berry w jednej tabletce. Muszę powiedzieć, że początkowo miałam pewne obawy. Bałam się, że wydałam 140 złotych na marne. Szybko jednak się przekonałam, że niesłusznie się martwiłam. Już po pierwszym tygodniu stosowania Acai Berry zauważyłam poprawę.

Jednomiesięczna kuracja Acai Berry pozwoliła mi zgubić 6 kilogramów. Przy czym nie stosowałam radykalnej diety. Odstawiłam jedynie słodycze i fast-foody, reszta jadłospisu nadal wyglądała tak samo. To naprawdę działa, polecam!

Kacper (33 lat), Świnoujście

Korzystałem z różnych preparatów na odchudzanie. Począwszy od osławionego Thermline Fast, poprzez Calominal i inne reklamowane w telewizji. W każdym z przypadków efekt był taki sam, a właściwie to go nie było.

Acai Berry Pure to miało być moje ostatnie podejście do suplementów diet. I tak właściwie się stało. Nigdy więcej nie skorzystam z innego preparatu niż właśnie z Acai. To jedyny produkt, który z czystym sumieniem mogę polecić.

Rezultaty? 4,5 kg w pierwszym miesiącu i 3,5 kg w drugim miesiącu. Nie spodziewałem się, że takie efekty można osiągnąć bez większego wysiłku. Uprawiam sport nieregularnie, raczej nie jestem zbyt aktywny.

Renata (45 lat), Zabrze

Całe życie byłam raczej szczupłą osobą. Problemy zaczęły się w okresie okołomenopauzalnym. To właśnie wtedy mój metabolizm spowolnił się do takiego stopnia, że przytyłam 16 kilogramów w ciągu czterech miesięcy. To był dla mnie istny koszmar.

Zaczęłam ćwiczyć i lepiej się odżywiać. To pomagało, ale tempo było naprawdę bardzo słabe (1 kilogram/miesiąc). Postanowiłam zainwestować w Acai Berry. Tabletki „Extreme” sprawiły, że podczas pierwszego miesiąca schudłam 5 kilogramów, a podczas drugiego 6 kilogramów. Trzeciego opakowania nie wykorzystałam, bo okazało się, że jest niepotrzebne.

To było spore zakończenie. Efektywność diety i treningu została zwiększona o 500 i 600%. Tego naprawdę się nie spodziewałam.

Michalina (19 lat), Mrągowo

Byłam otyła odkąd pamiętam. Już w klasie podstawowej często padałam obiektem różnych ataków. Nie tylko ze strony uczniów, ale także i nauczycielów. Pseudonim „Gruba” towarzyszył mi do mojej „18-stki”. Postanowiłam, że muszę coś z tym wszystkim zrobić.

Mając 17 lat, zamówiłam swoje pierwsze tabletki na odchudzanie. Padło na Acai Berry Extreme, gdyż natknęłam się na ranking środków odchudzających. Akurat ten preparat umieszczony był na pierwszym miejscu zestawienia.

Początkowo nie miałam zbyt dużych nadziei, jednak z czasem… wszystko zaczęło dziać się bardzo szybko. Po pierwszym opakowaniu, które pozwoliło mi schudnać 4 kilogramy zamówiłam kolejne trzy. Przez następne trzy miesiące schudłam 13 kilogramów.

Ta metamorfoza dodała mi pewności siebie. Nie żałuję ani złotówki wydanej na ten nienajtańszy produkt. Mimo, że przeznaczałam na odchudzanie wszystkie swoje pieniądze… POLECAM!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *