Omega Cardio + Czosnek – cena, opinie, skład

Omega Cardio + czosnek to suplement diety oferowany przez koncern farmaceutyczny NutroPharma. Czy jest skuteczny? Czy sprawdzi się w leczeniu cholesterolu? Jakie wykazuje działanie?

Omega Cardio z czosnkiem to rozwiązanie dedykowane osobom, które borykają się z:

  • nadmiarem „złego” cholesterolu LDL
  • problemami z sercem
  • zmianami miażdżycowymi
  • chorobami układu krążenia

Omega Cardio – skład produktu
Omega Cardio + czosnek to preparat w formie kapsułek. Jedna kapsułka zawiera: 1000 miligramów oleju rybiego, a w tym: 180mg kwasu eikozapentaeonowego (tzw. EPA), 120mg kwasu dokozaheksaenowego (tzw. DHA); wyciąg z czosnku (bezzapachowy) – 50mg; resweratrol – 10mg; witamina E – 6,6mg.

Ponadto: lecytyna sojowa (emulgator), tlenek żelaza czerwony (barwnik), tlenek żelaza żółty (barwnik), monostearynian glicerolu (emulgator), żelatyna (substancja brylująca).

Omega Cardio – zastosowanie/działanie

Wskazanie do stosowania Omega Cardio:

  • nieprawidłowa praca serca
  • problemy z krążeniem
  • nieprawidłowy poziom cholesterolu
  • nieprawidłowy poziom triglicerydów

Ponadto, Omega Cardio + czosnek to suplement diety, który może być stosowany w formie profilaktyki. Dostarcza bowiem kwasy tłuszczowe, które mają ogromny wpływ na układ trawienny oraz układ krążeniowo-naczyniowy.

Omega Cardio + Czosnek – cena produktu
60 kapsułek Omega Cardio + Czosnek od NutroPharma to wydatek rzędu 20-25 złotych. Suplement dostępny jest w każdej aptece.

Omega Cardio + Czosnek – przeciwwskazania
Przeciwwskazania do stosowania: nadwrażliwość na którykolwiek składnik suplementu diety. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu.

Omega Cardio + Czosnek – opinie konsumentów

Elżbieta Jakurska, Warszawa
Suplementację produktu Omega Cardio + Czosnek zaczęłam dobre kilka miesięcy temu. Rezultaty są naprawdę świetne. Poza tym, że czuję się lepiej (więcej sił witalnych) to na dodatek poprawie uległy wyniki moich badań. Stosowanie oleju rybiego zalecił mi lekarz pierwszego kontaktu po zdiagnozowaniu zmian miażdżycowych.

Kacper Jakubowski, Poznań
Suplementy diety takie jak Omega Cardio to doskonałe rozwiązanie dla osób starszych. Zakupiłem preparat dla swojego taty, po tym jak pokazał mi wyniki badań. Po niespełna trzech miesiącach diety przeciw-cholesterolowi i stosowaniu Omega Cardio – wyniki badań znacząco się polepszyły. Dzisiaj, tata – stosuje produkt PROFILAKTYCZNIE, co zalecił mu zresztą sam lekarz. Polecamy!

Monika Rędkiewicz, Ustka
Zwykle raczej sceptycznie podchodziłam do stosowania jakichkolwiek suplementów diet. Moje zdanie na ten temat uległo małej metamorfozie po zastosowaniu Omega Cardio. Jako, że jestem w słusznym wieku (mam 56 lat) moje serce – sporo już przeszło. W dodatku pojawiło się zagrożenie miażdżycą, co niejako zmusiło mnie do podjęcia leczenia. Postawiłam na Omega Cardio i muszę przyznać, że efekty są całkiem dobre. Badania krwi znacznie lepsze (poziom cholesterolu znacznie niższy) i sampoczucie… dlatego też POLECAM ten produkt każdemy niezdecydowanemu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *