Najlepsze sposoby na powiększenie członka

Jest to na tyle istotna kwestia, że wielu mężczyzn bardzo poważnie myśli o powiększeniu swojego penisa. 

Dla wielu mężczyzn – rozmiar ma wielkie znaczenie. Panowie w strachu przed odrzuceniem lub niezadowoleniem partnerki sięgają po rozmaite metody powiększania penisa. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze z nich.

Czy rozmiar ma znaczenie?

Kompleksy związane z wielkością członka są bardzo powszechne w środowisku mężczyzn. Dla wielu – temat wielkości, to temat tabu. W 2002 roku doktor Francken wraz ze swoimi współpracownikami przeprowadził badanie, które miało na celu odpowiedzieć na wyżej postawione pytanie.

W badaniu uczestniczyło 375 kobiet aktywnych seksualnie. Spośród wszystkich na odpowiedź zdecydowało się 170 uczestniczek. Głosy rozłożyły się następująco: 55% kobiet uznało, że długość penisa nie ważny, 22% stwierdziło to za kompletnie nieistotne. Tylko lub aż 20% kobiet uznało, że penis i jego wielkość ma duże znaczenie. 1% ankietowanych stwierdziło, że jest to czynnik absolutnie kluczowy.

W przypadku badania o grubość penisa – 32% ankietowanych kobiet uznało to za rzecz ważna.

Badanie Franckena wykazało, że wiek, demografia oraz inne czyniki nie mają wpływu na to „czy rozmiar ma znaczenie?”.

Mimo, że badania sugerują iż około 1/4 kobiet zwraca uwagę na rozmiar penisa, to zainteresowanie powiększaniem penisa jest ogromne. Wielu Panów pragnie zwiększyć jego długość i objętość, aby poczuć się pewniej. 

Tabletki na powiększanie penisa

Tabletki na powiększanie penisa

Zdecydowanie najwygodniejsza forma powiększania penisa. Mężczyźni bardzo chętnie sięgają po te rozwiązanie, gdyż jest w pełni bezpieczne, niezbyt kosztowne i daje satysfakcjonujące rezultaty (nie w każdym przypadku).

Stosując tabletki na powiększanie penisa nie można spodziewać się ogromnych wzrostów. Liczne badania pokazują jednak, że jest to rozwiązanie skuteczne. Suplementów diet o naturalnym działaniu jest wiele – niestety nie każdy można określić mianem skutecznego. Ceny takich preparatów nie należą do najniższych, dlatego też warto przed wyborem zapoznać się z opiniami i recenzjami ekspertów na ten temat.

Preparatem cieszącym się popularnością i mogącym pochwalić się naprawdę pochlebnymi recenzjami jest Member XXL – innowacyjny produkt, który od niedawna dostępny jest także w Polsce (memberxxl.pl). 

Member XXL spośród innych preparatów wyróżnia się składem (w pełni bezpieczne, naturalne składniki). Skuteczność tego produktu została potwierdzona badaniami, z których wynika, że średni wzrost penisa osób badanych wyniósł aż 5 centymetrów. Niemal 90% osób badanych uznało wyniki kuracji Member XXL za bardzo dobre, dobre lub zadowalające.

Kremy na powiększanie penisa

Kremy na powiększanie penisa

Preparaty do stosowania miejscowego zazwyczaj mają bardzo podobny skład do tabletek. Jest to nieco mniej popularna metoda, gdyż wygoda stosowania jest znacznie niższa.

Wzrosty u mężczyzn oscylują w granicach 1-4 centymetrów w długości oraz 2-5 w obwodzie. 

Kwas hialuronowy

Rozwiązaniem, które ma swoich zwolenników jest wszczepianie preparatu naturalnie występującego w ludzkim organizmie. Kwas hialuronowy powiększa penisa (głównie obwód). Sprawia, że członek jest masywniejszy.

Sam zabieg nie jest zbyt bolesny i nie powoduje powikłań. Jego koszt to minimumum kilka tysięcy złotych.

Operacja chirurgiczna

Penisa można powiększyć również poprzez zabieg chirurgiczny, który polega na nacięciu wiązadeł. Efekty to około 3-6 centymetrów w długości penisa. Operacja nie ma wpływu na grubość prącia.

Zabiegi chirurgiczne kosztują co najmniej kilka tysięcy złotych i gwarantują rezultaty na wyżej wymienionym poziomie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *