Liponerv – cena, opinie, skład

Lipononerv to suplement diety, który oddziałuje na szereg różnych defektów i przypadłości. Jedną z kluczowych funkcji tego preparatu jest obniżenie „złego” cholesterolu LDL. Czy jest to preparat warty uwagi? Czy jest skuteczny w leczeniu zbyt wysokiego poziomu cholesterolu?

Liponerv – skład produktu
Liponerv to produkt, który składa się z: oleju rybiego, żelatyny wołowej, kwasu alfa-liponowego, gliceryny, wosku pszczelego żółtego, lecytyny sojowej, tlenków i wodorotlenków żelaza, dwutlenku tytanu, mieszaniny tokoferoli, witaminy B12 i witaminy B6.

Liponoerv – działanie
Liponerv to produkt przeznaczony dla osób, które borykają się z problemami z układem nerwowym. Może być również z powodzeniem wykorzystywany w leczeniu zbyt wysokiego poziomu cholesterolu, nadwrażliwości żołądkowej i niestrawności.

Wysoka efektywność Liponerv została potwierdzona nie tylko przez konsumentów (świetne opinie), ale także niezależne badania kliniczne.

Liponerv – przeciwwskazania do stosowania

Produkt nie powinien być stosowany w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik leku. Stanowi suplement, a nie substytut diety. Może być stosowany przez osoby w każdym wieku. Należy to jednak konsultować ze specjalistą/lekarzem.

Należy przyjmować zgodnie z zaleceniami producenta i nie przekraczać wskazanej dawki (1-2 kapsułki dziennie).

Liponerv – opinie konsumentów

Karolina Kłapucka, Gdańsk
Lipnonerv to preparat, który został mi zalecony przez lekarza w celu obniżenia poziomu cholesterolu. I choć głównym założeniem tego preparatu jest osłona układu nerwowego, to muszę przyznać, że w leczeniu cholesterolu sprawdza się równie dobrze. Zmiany w poziomie LDL w moim organizmie były widoczne już po kilku tygodniach (po 30 dniach – spadek o 6%). Wątpię, by w tej cenie można było znaleźć coś efektywniejszego.

Robert Agnicki, Wąglikowice
Kwasy omega-3 zawarte w liponerv mają pozytywny wpływ na cały organizm. Osobiście zacząłem stosować ten preparat celem uzupełnienia diety (dieta antycholesterolowa) i… efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Po 3 miesiącach udało mi się dojść do poziomu, który medycyna określa mianem „normy”. Dzisiaj liponerv stosuję osłonowo. Co ważne, wspomaga także cały układ nerwowy (jak sama nazwa wskazuje).

Konstanty Mioreł, Lublin

Od zawsze stroniłem od leków, ale… jeden zrobił na mnie świetne wrażenie. Być może dlatego, że oparty jest na naturalnych składnikach. Mowa o Liponerv, który zastosowałem w celu eliminacji nerwicy i zmian z niej wynikających. Efekt? Świetne samopoczucie i lepsze wyniki badań (produkt przyczynia się do wydalania cholesterolu z organizmu).

Agnieszka Mączyńska, Józefów
Liponerv to produkt, który można stosować zarówno jako „lek”, jak i „profilaktykę”. W moim przypadku, jego działanie zaowocowało nie tylko zmianami w układzie nerwowym i lepszym samopoczucie, ale także eliminacją zmian miażdżycowych. Choroba wieńcowa, którą wróżyli mi lekarze – szybko odeszła w zapomnienie. Wszystko to za sprawą tego, iż Liponerv wpływa na obniżenie poziomu złego cholesterolu (kwasy Omega-3).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *