Lipiforma – cena, opinie, skład

Lipiforma to suplement diety, który dedykowany jest osobom z nadwyżką cholesterolu LDL we krwi. Świetnie opiniowany suplement diety bardzo często polecany jest przez lekarzy i farmaceutów. Sprawdź jaki ma skład, jak działać i co mówią o nim konsumenci!

Lipiforma – skład produktu

Lipiforma od Apotex, to produkt w postaci kapsułek. Skład produktu oparty jest na Monakolinie K (10,00 mg w jednej kapsułce). Ponadto, w Lipoformie znajdują się także: eluloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), żelatyna wołowa – białko pochodzenia zwierzęcego (składnik kapsułki), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek tytanu (barwnik kapsułki).

Lipiforma – działanie/wskazanie do stosowania
Produkt przeznaczony jest dla osób, które pragną wyregulować stężenie cholesterolu w organizmie. Lipiforma doskonale sprawdza się zarówno w leczeniu zbyt wysokiego poziomu cholesterolu, jak i profilaktyce (reguluje).

Lipiforma jest produktem, który może stosować dosłownie każdy. Monakolina K to nic innego jak standaryzowany ekstrakt z czerwonych drożdży. Substancja ta jest w pełni naturalna i nie powoduje absolutnie żadnych skutków ubocznych.

Lipifroma – przeciwwskazania do stosowania

Lipiforma to produkt, który z powodzeniem może stosować każdy. Jedynym przeciwwskazaniem jest uczulenie na którykolwiek składnik leku. Należy przyjmować produkt zgodnie z zaleceniem producenta.

Lipiforma – cena produktu
Lipiforma to preparat, który dostępny jest w każdej aptece. Za opakowanie zawierające 30 kapsułek (zapas na jeden miesiąc) musimy zapłacić około 20 złotych.

Lipiforma – opinie konsumentów/pacjentów

Lipiforma to produkt, który cieszy się znakomitymi recenzjami. Postanowiliśmy przytoczyć kilka z nich:

Marko11, forum PoMesku.org.pl napisał:
Na problemy z cholesterolem tylko i wyłącznie Monakolina K. To środek o wyjątkowym działaniu. Osobiście stosuję Lipiformę (10mg Monakoliny w jednej kapsułce), bo po prostu wychodzi najtaniej cenowo. W każdym razie – POLECAM, produkt jest naprawdę skuteczny.

Kajko, portal abczdrowie.pl napisał:

Zbyt wysoki poziom cholesterolu można leczyć za pomocą suplementów diety. W mojej ocenie to znacznie wygodniejsze rozwiązanie (łykasz kapsułkę i „z głowy”) niż dieta antycholesterolowa. Nie mniej jednak – trzeba pamiętać o tym, aby zrezygnować ze wszelkich produktów bogatych w cholesterol (fast-foody, chipsy, słodycze). Z produktów wartych uwagi polecam Lipiformę – to suplement diety, który oparty jest na Monakolinie K – składniku, który w naturalny sposób reguluje poziom cholesterolu w organizmie człowieka.

Tomson11, forum Senior.pl napisał:
Generalnie z cholesterolem nie ma żartów. Mój ojciec, walczył ze zmianami miażdżycowymi bardzo długo. Dziesiątki leków i suplementów – nie przynosiło rezultatów, dopiero Monakolina okazała się skuteczna. Dzisiaj stosuje Lipiformę i faktycznie ma formę… wyniki badań o niebo lepsze. Polecamy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *