Gold Omega 3 D3+K2 – cena, opinie, skład

Gold Omega 3 D3 + K2 to propozycja od firmy Olimp, która cieszy się naprawdę sporą popularnością. Wysoka skuteczność tego suplementu diety została potwierdzona także w kontekście walki ze zbyt dużym poziomem cholesterolu w organizmie.

Gold Omega 3 D3 + K2 – skład produktu
Jedna kapsułka Gold Omega 3 D3 + K2 zawiera: olej rybi (1000mg) z czego 33% stanowi kwas eikozapentaenowy (EPA), 22% kwas dokozaheksaenowy (DHA), 10% inne kwasy omega 3; witaminę K, witaminę E, witaminę D oraz substancje żelatynę, glicerol, E 150d oraz wodę.

Gold Omega 3 D3 + K2 – działanie produktu
Gold Omega 3 to suplement, który może stanowić uzupełnienie każdej diety. Rybi olej jest bowiem składnikiem niezwykle pożądanym, który doskonale wspomaga układ trawienny i jelitowy. Co więcej, produkt zaleca się wykorzystywać w przypadku zdiagnozowania podwyższonego poziomu cholesterolu LDL. Wszak, zawarte w nim kwasy Omega-3 wykazują działanie wspomagające wydalanie cholesterolu z organizmu.

Produkt można wykorzystywać również jako pomocniczy w leczeniu chorób serca oraz miażdżycy.

Gold Omega 3 D3 + K2 – przeciwwskazania
Przeciwwskazań do stosowania Gold Omega 3 praktycznie nie ma. Suplementację tego środka może realizować dosłownie każdy. Istotne jest jednak to, aby nie przekraczać dziennej zalecanej dawki.

Gold Omega 3 D3 + K2 – cena produktu
30-dniowy zapas (zalecane dawkowanie: 1 kapsułka dziennie) to koszt około 20-25 złotych. Preparat dostępny jest w każdej aptece.

Gold Omega 3 D3 + K2 – opinie

Roman Karlicki, Poznań
Stosuję suplementy od firmy Olimp od bardzo dawna. W szczególności polecam Gold Omega 3 D3+K2, gdyż jest to preparat z bardzo wysoką zawartością oleju rybiego na rynku (w mojej ocenie – najwyższą). Działa doskonale na organizm i jest lekiem na podwyższony cholesterol. W moim przypadku – 90-dniowa suplementacja skutkowała obniżeniem poziomu LDL o 12%.

Monika Okolska, Bytom
Podwyższony cholesterol? U mnie doskonale spisała się nie dieta antycholesterolowa (stosowałam 2 miesiące), a suplement diety od Olimpu zawierający olej rybi i witaminę K2. Według mnie – to znacznie wygodniejsza, a przy tym o wiele skuteczniejsze rozwiązanie. Należy jednak wiedzieć, że efekty nie przychodzą natychmiastowo. Niekiedy potrzeba nawet kilku miesięcy, aby poziom cholesterolu zaczął się obniżać. U mnie – sześciomiesięczna kuracja poskutkowała tym, że zagrożenie miażdżycą, które było określane jako wysokie – całkowicie zniknęło.

Łukasz Rywal, Lubin
Stosowanie Olimp Gold Omega 3 D3+K2 to najlepsze co mnie spotkało jeśli chodzi o jakiekolwiek medykamenty. Moje wyniki badań był więcej, niż słabe. Na szczęście – propozycja od Olimpu to był strzał w dziesiątkę. Dzisiaj produkt traktuję jako profilaktykę, ale przez dobre pół roku był dla mnie lekiem na całe zło. Pragnę przy tym zauważyć, że środek jednocześnie stosowałem z dietą antycholesterolową, co sprawiło, że efekty kuracji były naprawdę świetne. Nie mniej jednak – jestem przekonany, że nawet bez zmian dietetycznych – Gold Omega 3 byłby efekty.

Gold Omega 3 D3 + K2 –

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *