Cynarex – cena, opinie, skład

Cynarex to tabletki ziołowe, które bardzo często polecane są przez lekarzy i farmaceutów w początkowej fazie leczenia zbyt wysokiego poziomu cholesterolu LDL. Bazujący na wyciągu z karczocha suplement diety jest rekomendowany także w przypadku zaburzeń w wydzielaniu żółci oraz przy niestrawności.

Cynarex to produkt, którego producentem jest polska firma Herbapol SA z odziałem we Wrocławiu. Cieszy się świetnymi opiniami i recenzjami. Poniżej przytaczamy kilka z nich:

Cynarex – opinie na temat produktu

Monika Kownacka, Wrocław
Suplementację Cynarexu stosuję od… dobrych kilku lat. Obecnie traktuję ten lek jako profilaktykę przeciwko niestrawności. Co więcej, ze względu na tendencję do zmian miażdżycowych – stanowi on świetną ochronę dla odkładania się blaszek miażdżycowych w żyłach. Dzięki temu preparatowi – moje życie stało się lepsze. Wyniki badań, które niegdyś – mówiąc kolokwialnie – kulały, dzisiaj… są naprawdę dobre.

Andrzej Rozimek, Katowice
Cynarex to produkt naturalny, który nie powoduje absolutnie żadnych skutków ubocznych. Działa bardzo szybko i… silnie! W moim przypadku stężenie cholesterolu było na tyle wysokie, że lekarze sami się dziwili, że serce to wszystko wytrzymuje. Co mi pomogło? Wyciąg z karczocha. Ten w Cynarexie ma bardzo wysokie stężenie i jest naprawdę tani (kilka złotych za opakowanie na miesiąc), polecam!

Tomasz Potwicki, Radom
Stosuję Cynarex od trzech miesięcy. Poprawa? To mało powiedziane. Produkt ten działa naprawdę dobrze, o czym świadczą wyniki ostatnich badań. Cholesterol, który jest moim „cichym zabójcą” zmalał o 12%! Co więcej, zniknęła niestrawność i problemy żołądkowe. Świetne rozwiązanie za rozsądną cenę.

Cynarex – cena produktu
Cena Cynarexu to około 10 złotych za 30 tabletek 250mg. Opakowanie przy stosowaniu profilaktycznym (1 tabletka dziennie wystarcza na miesiąc). Przy leczeniu (2-3 kapsułki dziennie) na 10-14 dni.

Cynarex – skład
1 tabletka Cynarexu zawiera: Cynarae herbae extractum siccum 250 mg oraz substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna z dodatkiem koloidalnego dwutlenku krzemu, krospowidon, magnezu stearynian i talk.

Cynarex: przeciwskazania
Przeciwwskazaniem do stosowania Cynarexu jest nadwrażliwość/alergia na karczochy i/lub inne rośliny z rodziny Astrowatych. W leczeniu kamicy żółciowej – preparat należy podawać po konsultacji z lekarzem pierwszego kontaktu. Cynarexu nie należy stosować także u dzieci poniżej 14 roku życia.

Cynarex – działanie
Cynarex to naturalne rozwiązanie, które działa kompleksowo na wszelkie problemy związane z niestrawnością. Można go wykorzystywać również w celu osłabienia wydzielania żółci.

W przypadku leczenia zbyt dużego poziomu cholesterolu – powinien być traktowany jako rozwiązanie pomocnicze. Można go również stosować jako element profilaktyki.


Wyciąg z karczocha będący substancją bazową – może być również wykorzystywany w detoksykacji organizmu oraz jako naturalna bariera ochronna przeciwko toksyną (np. dwusiarczku węgla, który wydalany jest wraz z żółcią).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *