Cholester – cena, opinie, skład

Podwyższony poziom cholesterolu to problem nawet 30% dorosłych Polaków. Niestety, medycyna nadal nie znalazła rozwiązania, które byłoby uniwersalne i gwarantowało efektywność w każdym przypadku.

Najczęściej regulacja poziomu cholesterolu realizowana jest w asyście diety przeciw-cholesterolowej i suplementacji. Dzisiaj pod lupę bierzemy jeden z najpopularniejszych środków obniżających cholesterol LDL we krwi, a mianowicie Cholester od Garden Pharm.

Cholester – skład produktu
Cholester to produkt, którego działanie oparte jest na Monakolinie K (czerwony ryż fermentowany na drożdżach). W jednej kapsułce znajduje się aż 334 miligramy tego składnika.

Ponadto, skład cholester to także: celuloza mikrokrystaliczna (wypełniacz), beta-fitosterol 99%, powidon (E 1201), kroskarmeloza sodowa (E 466), hydroksypropyloceluloza (emulgator), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), krzemionka koloidalna (substancja przeciwzbrylająca), witamina B6, witamina B1, kwas foliowy, witamina B12.

Cholester – działanie/zastosowanie
Cholester to preparat przeznaczony dla osób, które pragną zadbać o odpowiedni poziom cholesterolu we krwi. Może być wykorzystywany zarówno w leczeniu (nadwyżka LDL we krwi), jak i profilaktyce.

Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych. Wykazuje silne działanie, ale nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Cholester – przeciwwskazania

Jedynym przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik suplementu diety. Produkt należy dawkować zgodnie z zaleceniami umieszczonymi na ulotce producenta (1 tabletka na dzień).

Cholester – cena produktu
Cholester to preparat, który bez problemu kupimy w aptece. Jego koszt to około 20-25 złotych za opakowanie 30 sztuk (zapas na jeden miesiąc stosowania).

Cholester – opinie konsumentów
Cholester to preparat, który cieszy się świetnymi opiniami i recenzjami. Postanowiliśmy przytoczyć kilka z nich.

Calineczka1964, forum Wizaz.pl:
Na obniżenie cholesterolu tylko Cholester Garden Pharm. Dlaczego? Przede wszystkim – to nie ściema. Wysoka zawartość Monakoliny jest tutaj kluczowa. Preparat działa niezwykle szybko i daje wymierne rezultaty już po kilku tygodniach. U mnie – regulacja trwała prawie trzy miesiące, ale… finalnie poziom cholesterolu wrócił do normy. Polecam stosować również jako profilaktykę.

Kacpi17, forum Stylistka.pl:

W mojej ocenie Cholester to produkt o najwyższej jakości. Dlaczego? Moja mama, od lat cierpiała na zaburzenia cholesterolu (nie wiem jak to się fachowo nazywa) i wiecie co? Dziesiątki leków, setki suplementów… i dopiero Cholester okazał się działać bardzo dobrze. Polecam jednak od razu zastosować do tego dietę.

Miki11, forum Senior.pl:

Pragnę zauważyć, że bez diety bardzo trudno o jakiekolwiek rezultaty. Nie mniej jednak, jeśli już się upieracie – to najlepiej zastosować suplementy bogate w kwasy wielonienasycone Omega-3 i Omega-6 lub Monakolinę K. Osobiście polecam Cholester (firmy Garden Pharm) – stosuję od dawna i żadnych problemów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *