Biomegalin 3-6-9 – cena, opinie, skład

Jednym z suplementów diet, które cieszą się największą popularnością wśród osób walczących z nieprawidłowym poziomem cholesterolu w krwi jest Biomegalin 3-6-9. Czy faktycznie produkt jest skuteczny? Jakie działanie wykazuje Biomegalin? Jak go stosować? Na te i wiele innych pytań znajdą Państwo odpowiedź w dalszej części tej publikacji.

Biomegalin 3-6-9 – skład produktu

Biomegalin 3-6-9 to propozycja od Oleofarm – koncernu farmaceutycznego, który zdobył zaufanie milionów konsumentów. Tym razem, swoim pacjentom – serwują kompleksowy formułę opartą o:

  • kwasy tłuszczowe wielonienasycone: kwas alfa-linolenowy (Omega-3), kwas linolowy (Omega-6)
  • kwasy tłuszczowe jednonienasycone: kwas oleinowy (Omega-9)
  • witaminę E

Formuła produktu i jego skład sprawia, że stanowi on suplement diety dla dosłownie każdego.

Biomegalin 3-6-9 – zastosowanie/właściwości
Kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6 należą do grupy NNKT (niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe), które należy dostarczać w diecie. Niestety, w dzisiejszych czasach – jadłospisy bardzo często są ubogie w takowe składniki, co skutkuje szeregiem defektów.

Podstawowym zastosowaniem Biomegalin 3-6-9 jest po prostu uzupełnienie diety. Nie mniej jednak – szczególnie często produkt rekomenduje się osobom, którym doskwierają:

problemy układu krążenia (m.in.: zwiększony poziom cholesterolu LDL)

problemy układu trawiennego

Biomegalin 3-6-9 – przeciwwskazania
Nie ma przeciwwskazań do stosowania tego preparatu. Producent zastrzega jednak konieczność stosowania się do zalecanego dawkowania.

Biomegalin 3-6-9 – cena produktu
Za sześćdziesiąt kapsułek Biomegalinu musimy zapłacić około 13 złotych. Takowy zapas wystarcza na około miesiąc. Warto przy tym zauważyć – że korzystne działania zauważymy dopiero po około 3 miesiącach regularnej suplementacji.

Biomegalin 3-6-9 – opinie konsumentów
W związku z tym, iż najlepszą rekomendacją dla suplementów diet są ich opinie – postanowiliśmy przytoczyć kilka z nich:

Jarka11, forum Wizaz.pl:
Generalnie, spośród wszystkich środków bazujących na kwasach Omega-3, Omega-6 i Omega-9 najkorzystniej wygląda Biomegalin. Dlaczego? Otrzymujemy najwyższą dawkę w naprawdę świetnej cenie. Osobiście stosuję od roku i największym sukcesem było obniżenie cholesterolu o dobre kilka punktów procentowych – POLECAM!

Tomsonik11, portal MensHealth.pl:

Otóż to! Cholesterol sam z siebie nie zniknie i trzeba mu pomóc. Moja recepta? Kwasy Omega3, 6 i 9, a konkretniej? Biomegalin! Stosuję od około roku i nie mogę powiedzieć złego słowa – produkt jest wyjątkowo skuteczny!

Robson32, portal poradnikzdrowie.pl:
Chcecie się pozbyć nadmiaru cholesterolu LDL? No to albo dieta antycholesterolowa (tak jak w artykule) albo Biomegalin. Osobiście postawiłem na to drugie rozwiązanie i jestem więcej niż zadowolony. Produkt sprawdza się doskonale (poprawa o kilkadziesiąt procent w ciągu 6 miesięcy)… a na dodatek jego stosowanie jest więcej, niż wygodne. Wystarczą dwie kapsułki dziennie i po kłopocie. Naprawdę polecam niedowiarkom!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *