Armolipid – cena, opinie, skład

Światowa Organizacja alarmuje: nieprawidłowe nawyki żywieniowe skutkują tym, iż coraz więcej osób ma kłopoty z układem krwionośnym. Szczególnym zagrożeniem jest cholesterol LDL, którego wysokie stężenie ma wpływ na zmiany miażdżycowe.

Sposobów na uregulowanie cholesterolu we krwi jest co najmniej kilka. Jednym z nich jest suplement diety ArmoLipid, którego producentem jest Meda.

ArmoLipid – skład produktu
ArmoLipid to unikalna kompozycja pięciu składników: czerwonego fermentowanego ryżu, polikosanolu, kwasu foliowego, koenzymu Q10 i astaksantyny.

Ponadto w składzie ArmoLipid znajdują się stabilizatory w postaci: fosforanu diwapniowego i celulozy mikrokrystalicznej; sacharoza; skrobia kukurydziana, przeciwutleniacze oraz oleożywica.

ArmoLipid – zastosowanie/właściwości
ArmoLipid zdaje się być kompleksową kuracją dla osób, które borykają się z układem krwionośnym. W szczególności, zaleca się stosować go w przypadku zaburzeń poziomu cholesterolu.

ArmoLipid wyróżnia się na tle innych preparatów tym, iż działa niezwykle szybko i silnie. Nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Pierwsze efekty zauważalne są już po kilku tygodniach stosowania.

ArmoLipid – dawkowanie
Producent zaleca przyjmować preparat raz dziennie (1 kapsułka).

ArmoLipid – cena
Opakowanie zawierające 30 kapsułek (zapas na jeden miesiąc) to koszt oscylujący w granicach 25 złotych.

ArmoLipid – przeciwwskazania
Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik leku. Produkt należy przyjmować zgodnie z zaleconym dawkowaniem, w przeciwnym wypadku mogą wystąpić efekty uboczne.

ArmoLipid – opinie konsumentów

Monika Zarzycka, Sopot
W mojej ocenie – na rynku nie ma obecnie lepszego preparatu na zaburzenia w poziomie cholesterolu w organizmie. ArmoLipid to produkt, który pomógł mi natychmiastowo. Po dwóch miesiącach stosowania – poziom cholesterolu we krwi unormował się. Dzisiaj stosuję preparat profilaktycznie. Polecam jednak dbać również o dietę – wszak, żaden suplement nie uchroni nas jeśli będziemy jeść same fast-foody, słodycze czy chipsy.

Roman Andrzejewicz, Toruń
Istota stosowania ArmoLipid jest oczywista. To produkt, co do którego skuteczności nie mam absolutnie żadnych wątpliwości. Z powodzeniem przyjmuję go ja, moja żona i pół dalszej rodziny. Polecam go każdemu kto ma co najmniej 45 lat – w tym wieku, profilaktyka przeciwko chorobom układu krążenia jest niezwykle ważna.

Anastazja Podelska, Suwałki
Chciałabym polecić ten produkt z jednego względu: DZIAŁA BŁYSKAWICZNIE. U mnie efekty zauważalne były już po 30 dniach. To chyba fenomen wśród produktów tego typu. Mój lekarz był wręcz zaskoczony poprawą…

Fiodor Lemański, Szczecin
Nie wiem czy to zasługa diety antycholesterolowej czy ArmoLipdowej kuracji, ale jedno jest pewne – poziom cholesterolu można wyleczyć. W moim przypadku batalia trwała pół roku. Stosowałem wyżej wymieniony suplement i dietę śródziemnomorską. Dzisiaj – wyniki są optymistyczne, a będą jeszcze lepsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *